THE SMART TRICK OF کارشناسی رنگ خودرو THAT NOBODY IS DISCUSSING

The smart Trick of کارشناسی رنگ خودرو That Nobody is Discussing

The smart Trick of کارشناسی رنگ خودرو That Nobody is Discussing

Blog Article

کارشناسان همراه مکانیک با متصل کردن دستگاه دیاگ به خودرو، تمامی خطاها و ایرادهای آن را به‌طور کامل بررسی می‌کنند،.

هنگامی که یک خودرو صفر را خریداری می‌کنید دارای دون رنگ به اصطلاح پوست پرتقالی است ولی اگر در صورت تصادف یا هر اتفاقی خودرو نیاز به رنگ شدگی داشته باشد معمولا نقاش های خودرو از دون رنگ پوست پیازی استفاده می‌کنند زیرا که از نظر اقتصادی به صرفه نیست از رنگ پوست پرتقالی استفاده کنند و از طرفی دیگر رنگ پوست پرتقالی دارای حساسیت بسیار بالایی است و طریقه استفاده از ان برای همه افراد مقدور نمی‌باشد. کارشناسی رنگ ماشین

در این روش با ضربه زدن به نقاط حساس با آهنربا و برطبق میزان چسبندگی، رنگ شدن و ترمیم شدن تشخیص داده خواهد شد.

در این روش، با توجه به نوع سیگنالی که ارسال می‌شود نسبت به مسیر پیموده شده تا محل عیب، میتواند عمق و ضخامت رنگ یا سطح را به خوبی تشخیص دهد. کارشناسی رنگ خودرو

موارد فوق از روش های تشخیص رنگ خودرو به شمار می آیند. در ادامه مروری کوتاه بر قسمت هایی از خودرو که دارای اولویت بیشتری در تشخیص کارشناسی رنگ خودرو رنگ خودرو هستند˓ می پردازیم. 

البته امروزه با توجه به پیشرفت دستگاه های تشخیص و ضریب خطای بالا در این روش˓ استفاده از این روش کاربرد چندانی ندارد. 

این دوره بصورت عملی برگزار می شود و با پشتیبانی دائمی مدرسین دوره همراه است.

در معاینه‌ی فنی به ارزش واقعی خودرو پرداخته نمی‌شود. برای کارشناسی خودرو نیاز به فردی‌ست که تبحر ویژه‌ای در زمینه‌های موتور گیربکس، رنگ بدنه، جلوبندی و… داشته باشد.

گاهی پیش می‌آید که در طی یک تصادف، میزان خسارت و ضربه وارده تا حدی زیاد است که باید آن قسمت را به طور کلی تعویض نمود! در چنین شرایطی نمی‌توان منکر کاهش قیمت خودرو شد.

اگر قصد خرید خودرو دست دوم داشتید بهتر است ابتدا درخواست کارشناس خودرو دهید و بعد با بررسی ها او خرید خود را انجام دهید.

کارشناس در این بخش، به هرگونه صدا یا لرزش غیرطبیعی توجه ویژه‌ای داشته و مشکلات فنی را برای خریدار اعلام می‌کند.‌‎در خودروهای پیشرفته توسط دستگاه دیاگ می‌توان تا حدودی به مشکلات فنی یک خودرو پی برد.

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک، یک دستیار متخصص خودرویی داشته باشید و از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوید.

مزایای کارشناسی خودرو در اقای تست را بخوانید تا تمام مطالب و خدماتی که می‌توانید از کارشناسان ما دریافت کنید را بدانید. کارشناسی رنگ ماشین

در بازار کار کشور های اروپایی و آمریکایی نیز به دلیل تعداد بالای خودرو های شخصی، نیاز زیادی به متخصصان رنگ و بدنه خودرو وجود دارد و این حرفه از اعتبار و جایگاه ویژه‌ ای برخوردار است.

Report this page